Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Skłodowskiej-Curie
kierunek:
Anwil (Pętla)
5
23
6
23
7
8
9
10
11
12
24
13
14
14
04
15
16
17
18
09
19
20
21
13
22
14
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe