Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Łęg
kierunek:
Łęg
5
59
6
26
57
AM
7
28
58
8
9
00
AM
10
00
11
01
12
01
41
AM
13
14
00
30
58
AM
15
28
58
AM
16
25
54
AM
17
18
19
00
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla