Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Modzerowo-St.Pętla
kierunek:
Łęg
7
01
AM
8
9
04
AM
10
11
12
45
AM
13
14
15
02
AM
16
02
AM
58
AM
17
18
19
04
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla