Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Św. Antoniego
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
42
7
33
S
43
S
8
13
9
10
53
11
12
13
14
33
48
15
44
16
09
47
17
32
18
19
45
20
21
22
40
23
36
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S przez: Z.S.Chemicznych, Browar