| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S przez: Z.S.Chemicznych, Browar G - kurs do: Gąbinek (pętla) W - kurs z pominięciem: Prefabet A - Kurs do przystanku Mikorzyn (Groneko) M - kurs do: Mikorzyn (Groneko) B - Kurs do przystanku Krzywa Góra(Pętla) K - kurs do: Krzywa Góra (pętla) C - Kurs do przystanku Wika-Kawka Z - kurs do: Wika-Kawka |