Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Wojska Polskiego
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
02
18
BW
48
6
18
CK
50
7
20
CK
50
8
20
49
9
19
49
10
19
49
CK
11
19
49
12
19
CK
49
13
19
CK
49
14
20
CK
50
15
20
CK
50
16
20
CK
56
17
26
CK
18
26
CK
19
27
20
27
CK
21
27
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K