Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Plażowa
kierunek:
Wiejska (Pętla)
5
06
36
6
06
36
7
06
26
8
06
36
9
06
36
10
06
36
11
06
36
12
06
36
13
06
36
14
06
36
15
06
36
16
06
36
17
06
36
18
06
36
19
07
37
20
07
37
21
07
37
22
07
AK
31
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Urząd Pracy
K - kurs do: Urząd Pracy 02