Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Św. Antoniego
kierunek:
Anwil(I)
5
26
AB
51
Z
6
21
ABZ
51
Z
7
22
52
8
22
52
9
22
52
AB
10
22
53
11
23
53
12
28
AB
53
Z
13
26
AB
53
ABZ
14
38
AB
56
15
23
Z
53
16
23
54
17
24
AB
54
18
19
ABZ
44
AB
19
44
Z
20
39
21
27
AB
22
23
ABZ
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - kurs do: Anwil (pętla)
B - Kurs do przystanku Anwil (Pętla)
Z - kursem powrotnym wjeżdża w ul. Zakręt