Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
11
Wieniec-ul.Parkowa
kierunek:
Dębowa(Pętla)
7
22
SX
8
25
X
9
10
11
12
13
14
04
X
15
12
X
16
24
SX
17
18
19
20
21
22
23
19
CW
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym
C - Kurs do przystanku Wojewódzki Szpital
X - kurs z pominięciem: Wieniec Zdrój (Brzozowa)
W - kurs do: Wojewódzki Szpital 01, z pominięciem: Wieniec Zdrój (Brzozowa)