Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Polskiej Organizacji Wojskowej
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
26
AP
6
48
AP
7
48
AP
8
56
AP
9
56
BR
10
56
AP
11
56
AP
12
56
AP
13
26
AP
56
AP
14
55
AP
15
53
K
16
53
K
17
53
K
18
53
K
19
52
K
20
52
K
21
28
AP
53
AP
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
K - kurs do: Ostrowska (pętla)
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)