Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Solna
kierunek:
Wojewódzki Szpital
5
38
6
24
40
7
12
44
8
12
40
9
05
40
10
05
41
11
06
41
12
06
41
13
06
41
14
12
32
47
15
12
47
16
12
41
17
11
41
18
06
41
19
05
43
20
46
21
46
22
29
44
AW
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Rysia
W - kurs do: Rysia 02