Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Traugutta
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
28
XBP
53
XBP
6
33
XBP
53
XBP
7
23
X
43
SX
53
X
8
23
BP
58
9
23
58
10
23
58
11
23
58
12
23
58
13
23
BP
53
BP
14
24
54
BP
15
24
54
16
24
53
17
23
59
BP
18
23
19
19
20
19
X
21
19
XBP
22
19
X
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym
X - kurs z pominięciem: Cmentarna
B - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa