Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Św. Antoniego
kierunek:
Promienna(Pętla)
5
29
6
03
33
7
03
33
8
03
31
9
01
31
10
01
30
11
00
30
12
00
30
13
00
30
14
00
32
15
02
32
16
02
34
17
04
34
18
00
48
19
45
20
45
21
45
22
44
23
20
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe