Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Kruszyn.
kierunek:
Promienna(Pętla)
5
04
56
AD
6
7
06
8
04
9
10
11
33
12
13
03
14
04
15
04
16
06
17
07
18
21
19
20
20
21
20
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Dębowa(Pętla)
D - kurs do: Dębowa (pętla)