Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Nowa Wieś(Prd)
kierunek:
Promienna(Pętla)
5
09
6
01
AD
7
11
8
09
9
10
11
38
12
13
08
14
09
15
09
16
11
17
12
18
26
19
25
20
21
25
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Dębowa(Pętla)
D - kurs do: Dębowa (pętla)