Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Dworzec "Zazamcze"
kierunek:
Dębowa(Pętla)
4
55
5
10
BW
40
6
10
CK
41
7
11
CK
41
8
11
41
9
11
41
10
11
41
CK
11
11
41
12
11
CK
41
13
11
CK
41
14
11
CK
41
15
11
CK
41
16
11
CK
48
17
18
CK
18
18
CK
19
19
20
19
CK
21
19
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K