Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Dziewińska
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
11
27
BW
57
6
27
CK
7
02
32
CK
8
02
32
9
00
30
10
00
30
11
01
CK
31
12
01
31
CK
13
01
31
CK
14
01
32
CK
15
02
32
CK
16
02
32
CK
17
07
37
CK
18
37
CK
19
36
20
36
CK
21
36
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K