Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Nowa Wieś (Diamentowa)
kierunek:
Dębowa(Pętla)
6
41
CK
7
46
CK
8
9
10
11
17
CK
12
47
CK
13
47
CK
14
50
CK
15
50
CK
16
48
CK
17
53
CK
18
53
CK
19
20
50
CK
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K