Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Plac Wolności
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
32
6
32
7
29
CK
8
29
9
29
CK
10
29
11
28
12
28
13
28
14
28
CK
15
28
16
28
CK
17
28
18
28
19
29
CK
20
29
21
29
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K