Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Św. Antoniego
kierunek:
Dębowa(Pętla)
5
06
22
BW
52
6
22
CK
55
7
25
CK
55
8
25
53
9
23
53
10
23
54
CK
11
24
54
12
24
CK
54
13
24
CK
54
14
25
CK
55
15
25
CK
55
16
25
CK
17
00
30
CK
18
30
CK
19
31
20
31
CK
21
31
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K