Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Św. Antoniego
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
27
AP
6
49
AP
7
49
AP
8
58
AP
9
58
BR
10
58
AP
11
58
AP
12
58
AP
13
28
AP
58
AP
14
57
AP
15
55
K
16
55
K
17
55
K
18
55
K
19
54
K
20
54
K
21
29
AP
54
AP
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa, z pominięciem: Ostrowska (pętla)
K - kurs do: Ostrowska (pętla)
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)