Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
14
Rybnicka(Pętla)
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
7
13
BR
8
9
10
11
12
13
40
BR
14
55
BR
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Rybnicka(Pętla)
R - kurs do: Rybnicka (pętla)