Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Św. Antoniego
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
42
X
6
42
X
7
42
X
8
41
9
41
10
41
11
41
12
41
13
41
14
41
15
41
16
41
17
41
18
41
19
41
20
41
X
21
22
01
X
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
X - kurs z pominięciem: Cmentarna