Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Kryniczna
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
8
19
9
10
20
11
12
20
13
14
20
15
16
22
17
18
22
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe