Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Urząd Celny
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
6
21
7
12
S
22
S
52
8
9
10
32
11
12
13
14
12
27
15
23
48
16
27
17
12
18
19
25
20
21
22
21
23
17
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S przez: Z.S.Chemicznych, Browar