Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
20
Kucerz
kierunek:
Gąbinek(Pętla)
6
46
WAM
7
8
9
10
11
12
13
14
45
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
W - kurs z pominięciem: Prefabet
A - Kurs do przystanku Mikorzyn (Groneko)
M - kurs do: Mikorzyn (Groneko)