Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Kościuszki
kierunek:
Anwil(I)
5
28
AB
53
Z
6
23
ABZ
54
Z
7
25
55
8
25
54
9
24
54
AB
10
24
55
11
25
55
12
30
AB
55
Z
13
28
AB
55
ABZ
14
41
AB
59
15
26
Z
56
16
26
56
17
26
AB
56
18
21
ABZ
46
AB
19
46
Z
20
41
21
29
AB
22
25
ABZ
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - kurs do: Anwil (pętla)
B - Kurs do przystanku Anwil (Pętla)
Z - kursem powrotnym wjeżdża w ul. Zakręt