Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Drumet
kierunek:
Łęg
5
48
6
14
45
AM
7
16
46
8
49
AM
9
49
10
50
11
50
12
30
AM
13
48
14
18
46
AM
15
16
46
AM
16
14
43
AM
17
18
49
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla