Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Port Rzeczny
kierunek:
Łęg
5
57
6
24
55
AM
7
26
56
8
58
AM
9
58
10
59
11
59
12
39
AM
13
58
14
28
56
AM
15
26
56
AM
16
23
52
AM
17
18
58
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla