Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Budowlanych
kierunek:
Łęg
5
34
57
6
25
AM
56
7
26
8
33
AM
9
33
10
33
11
33
12
13
AM
13
28
58
14
26
AM
56
15
26
AM
56
16
26
AM
17
18
32
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla