Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Kesem
kierunek:
Łęg
5
35
58
6
26
AM
57
7
27
8
34
AM
9
34
10
34
11
34
12
14
AM
13
29
59
14
27
AM
57
15
27
AM
57
16
27
AM
17
18
33
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla