Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Urząd Pracy
kierunek:
Łęg
7
20
AM
8
9
10
11
12
13
14
21
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla