Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Św. Antoniego
kierunek:
Łęg
5
41
6
07
36
AM
7
07
37
8
40
AM
9
40
10
41
11
41
12
21
AM
13
39
14
09
37
AM
15
07
37
AM
16
05
34
AM
17
18
40
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla