Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Chmielna
kierunek:
Łęg
5
43
6
09
39
AM
7
10
40
8
43
AM
9
43
10
44
11
44
12
24
AM
13
42
14
12
40
AM
15
10
40
AM
16
08
37
AM
17
18
43
AM
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Modzerowo-N.Pętla
M - kurs do: Modzerowo-n.pętla