Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Bartoszowice
kierunek:
Gaj - Pętla
4
47
5
07
27
54
6
08
23
44
59
7
14
30
45
8
01
H
15
31
45
H
9
21
53
10
23
53
11
23
53
12
23
53
13
21
36
49
14
02
17
31
46
15
01
13
30
45
16
00
15
30
47
17
01
H
16
31
H
49
18
06
21
H
36
19
06
34
20
01
31
21
01
31
22
01
31
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)