Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Pl. Grunwaldzki
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
53
X
6
23
7
13
X
8
9
13
X
10
11
13
X
12
13
X
13
13
X
14
13
X
15
13
X
16
18
X
17
18
X
18
18
H
19
49
H
20
21
22
H
22
27
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki