Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Bartoszowice
kierunek:
Gaj - Pętla
5
10
40
6
10
40
7
10
40
8
10
40
9
00
30
10
00
30
11
00
30
12
00
30
13
00
30
14
00
30
15
00
30
16
00
30
17
00
30
18
00
30
19
00
30
20
01
31
21
01
31
22
01
31
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)