Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
917
Gałów (Pętla)
kierunek:
Leśnica
8
30
9
10
30
11
12
13
30
14
15
16
30
R
17
18
19
30
20
21
22
38
R - kurs do Leśnicy przez pętlę w Ratyniu z pominięciem ul. Rubczaka