Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Pułtuska
kierunek:
Poświętne
5
42
56
6
10
22
34
46
58
7
10
22
34
46
58
8
10
22
34
46
58
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
21
33
45
57
15
09
21
33
45
57
16
09
21
33
45
57
17
09
21
33
45
57
18
09
24
39
54
19
09
24
39
54
20
01
21
31
V
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
01
Z
16
Z
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. Dworzec Nadodrze po trasie)
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Uniwersytet Ekonomiczny po trasie)