Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Godebskiego (Awf Wrocław)
kierunek:
Klecina
5
05
20
35
50
6
03
15
27
39
51
7
03
15
27
39
51
8
03
15
27
39
51
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
02
14
26
38
50
15
02
14
26
38
50
16
02
14
26
38
50
17
02
14
26
38
50
18
05
20
35
50
19
05
20
35
50
20
02
Z
07
27
47
21
07
27
47
22
07
27
58
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. pl. Bema po trasie)