Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Grabiszyńska (Cmentarz II)
kierunek:
Leśnica
5
09
24
39
56
6
09
21
33
45
57
7
09
21
33
45
57
8
09
21
33
45
57
9
10
25
40
55
10
04
X
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
09
21
33
45
57
15
09
21
33
45
57
16
09
21
33
45
57
17
09
21
33
45
57
18
10
25
40
55
19
04
V
10
25
40
54
20
09
X
14
30
X
34
54
21
14
34
54
22
14
34
49
X
23
18
X
37
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Hallera po trasie)