Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Spółdzielcza
kierunek:
Oporów
5
06
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
08
28
48
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
28
48
19
08
28
48
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
27
44
59
X
23
06
26
51
Z
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. pl. Grunwaldzki po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)