Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Mulicka
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
07
X
38
7
30
X
8
9
29
X
10
11
29
X
12
29
X
13
29
X
14
29
X
15
31
X
16
36
X
17
35
X
18
34
H
19
20
04
H
21
35
H
22
40
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki