Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Ogród Botaniczny
kierunek:
Klecina
5
17
32
47
6
02
16
28
40
52
7
04
16
28
40
52
8
04
16
28
40
52
9
04
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
16
28
40
52
15
04
16
28
40
52
16
04
16
28
40
52
17
04
16
28
40
52
18
04
18
33
48
19
03
18
33
48
20
03
14
Z
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
23
09
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. pl. Bema po trasie)