Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Ogród Botaniczny
kierunek:
Klecina
5
15
35
55
6
15
35
55
7
15
35
55
8
15
35
55
9
20
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
20
40
13
00
20
40
14
00
20
40
15
00
20
40
16
00
20
40
17
00
20
40
18
00
20
40
19
00
20
40
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
23
09
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY