Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
106
Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)
kierunek:
Dworcowa
5
26
41
56
6
03
13
25
40
55
7
15
34
46
8
01
15
33
48
9
03
16
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
07
15
24
38
53
15
08
25
40
55
16
10
25
40
55
17
09
29
44
53
18
08
22
35
50
19
10
25
40
55
20
09
19
31
46
21
01
14
31
46
22
01
12
19
31
46
23
01
21
R
51
G
R - kurs przedłużony do Dworca Autobusowego (ul. Sucha)
G - kurs przedłużony do Dworca Głównego (ul. Peronowa)