Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
106
Mińska (Rondo Rotm. Pileckiego)
kierunek:
Dworcowa
5
33
48
6
03
18
33
48
7
03
18
33
48
8
03
18
33
48
9
09
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
27
42
57
19
12
27
42
57
20
11
31
46
21
01
14
31
46
22
01
12
19
31
46
23
01
21
R
51
G
R - kurs przedłużony do Dworca Autobusowego (ul. Sucha)
G - kurs przedłużony do Dworca Głównego (ul. Peronowa)