Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
124
Bardzka
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
6
17
47
7
17
47
8
17
46
9
16
46
10
16
46
11
16
46
12
16
46
13
16
46
14
16
46
15
16
46
16
16
46
17
16
46
18
16
46
19
16
44
20
16
46
21
16
46
22
16
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez ul. Na Ostatnim Groszu, Most Milenijny, ul. Jeziorańskiego (do przyst. Szkocka po trasie)