Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
931
Kiełczów - Pętla/Wrocławska
kierunek:
Brzezia Łąka - Główna Pętla
6
25
E
7
05
B
45
B
8
9
10
11
12
13
14
08
B
15
08
B
16
08
B
17
08
B
59
B
18
59
E - kurs do Bielawy przez Piecowice z pominięciem Kiełczówka
B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka