Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Gorlicka
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
08
X
39
7
31
X
8
9
30
X
10
11
30
X
12
30
X
13
30
X
14
30
X
15
32
X
16
37
X
17
36
X
18
35
H
19
20
05
H
21
36
H
22
41
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki